Menu

Kontakt

Kontakt
Letní designZimní design

 

Náš rodinný penzion Marie se nachází v Jizerských horách ve středu obce Albrechtice. Pár metrů od penzionu je půjčovna lyží s lyžařskou školou, i místní minimarket. V docházkové vzdálenosti je několik restaurací. V letních měsících je možné využít Tanvaldské koupaliště nebo velký bazén s tobogány v Jablonci, popřípadě přírodní koupání v Josefově dole či v Jablonecké přehradě.

Výhled z okna penzionu umožňuje nádherný pohled na lyžařský areál Ski Tanvaldský Špičák. V areálu je k vašemu vyžití připraven i dětský snowpark.

Poskytujeme ubytování částečně se společným sociálním zařízením na ubytovacím patře nebo máme k dispozici dva pokoje s vlastním sociálním zařízením. Dále je k dispozici WIFI připojení k internetu. Nabízíme Vám domácí kuchyni. Pro skupiny můžeme nabídnout plnou penzi pro dětské výlety včetně pitného režimu či svačinek. V letních měsících můžete opékat buřty, nebo si rádi vychutnáte občerstvení duše i těla na slunné terase. Při oslavách zajistíme grilování, dobrot dle vašich požadavků.

Nebudete li si jisti vačím programem, pomůžeme s naplánováním Vašich výletů. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni. V celém objektu není dovoleno kouřit.

Penzion Marie vám nabízí:

 

 


Nahoru

Nahoru
Penzion Marie, Albrechtice
Veronika Vebrová, tel.: +420 777 955 485
e-mail: [email protected]
Počasí
2008 tvorba webu www.esluzby.net